DIOPTRICKÉ BRÝLE

POSTUP PŘI VÝBĚRU BRÝLÍ

1

Zásadním parametrem pro zhotovení brýlí je aktuální hodnota dioptrií, kterou Vám odborně změříme na našich vybraných pobočkách. Pokud již máte předpis od Vašeho očního lékaře, přineste jej s sebou.

Měření zraku

2

Ochotně poradíme s výběrem vhodných brýlových obrub, které nechají vyniknout Váš osobní styl a budou pohodlně sedět na tváři. Disponujeme širokou nabídkou obrub, a proto Vám při výběru věnujeme tolik času, dokud nenajdete ty správné.

Brýlové obruby

3

Brýlové čočky

Jednoohniskové čočky vyřeší potíže s viděním do dálky či na blízko. Pro korigování více vzdáleností najednou jsou vhodné multifokální či bifokální čočky. Kvalitní povrchovou úpravou pak zajistíme ochranu skla před poškrábáním. 

NABÍZÍME BRÝLE SVĚTOVÝCH ZNAČEK

Adidas.png
Adidas

Firma Adidas dokázala propojit sport a životní styl, což zajišťuje kombinaci vysoké a neotřelého designu.

Celá kolekce: www.adidas.com/eyewear

Catimini.jpg
Catimini

Kolekce Catimini je určena pro děti od narození do 12ti let. Brýle se vyznačují kreativním módním designem, jsou odvážné, překvapující, zábavné a plné barev.

Celá kolekce: catimini-catalogue

Dolce & Gabbana.png
DOLCE & GABBANA

Dolce & Gabbana je luxusní značka brýlí, která se vyznačuje okouzlujícími, nekonvenčními tvary, prestižními materiály a přepychovými detaily.

Celá kolekce: luxottica.com/d&g

Horsefeathers.png
Horsefeathers

Značka určená pro vyznavače skatu a snowboardu má své kořeny v Kanadě, kde roku 1989 celá historie započala. Značka zařadila mezi své doplňky i dioptrické a sluneční brýle, kde klade důraz především na kvalitu a design.

Celá kolekce: horsefeathers-eyewear.eu

Lacoste.jpg
Lacoste

Pokud si myslíte, že sport a elegance nemohou jít dohromady, brýle Lacoste vás přimějí znovu se zamyslet! Rene Lacoste, neustálý vynálezce, spojil sport a eleganci do jedné značky.

Celá kolekce: Catalogue_Lacoste

Ray Ban logo.png
Ray Ban

Americký výrobce slunečních a dioptrických brýlí. Původně byly vyvinuty pro americké letce. Díky ukázce v několika hollywodských filmech, se jejich popularita velmi rychle rozšířila do celého světa

Celá kolekce: ray-ban.com

Tommy Hilfiger.jpg
Tommy Hilfiger

Představte si vkusný, jasný a zábavný životní styl s párem brýlí Tommy Hilfiger. 

Nejen, že změní způsob, jakým vidíte svět, ale také to, jak svět vidí vás.

Adrian Marwitz Conquistador.jpg
Adrian Marwitz

Kolekce brýlí Conquistador vyroben pouze z titanu. Lehký, ale také velmi silný materiál. To umožňuje speciální konstrukční možnosti a přitom velmi příjemné nošení.

Celá kolekce: conquistador.de/en

Despada.jpg
DESPADA

Stylové a cenově dostupné brýle pro muže, ženy, mladistvé i děti. Milovníkům módy ze všech koutů světa pomáhá vyjádřit svůj osobní styl. DESPADA je více než móda.

Golfstar.png
Golfstar

Značka brýlových obrouček určená pro každou věkovou kategorii. Vyjadřují městský styl moderního člověka. Jsou oblíbené pro svou pestrobarevnost i propracované detaily.

Hugo Boss.png
Hugo Boss

HUGO BOSS vyrábí rámy z různých materiálů nejvyšší kvality, které jsou k dispozici v mnoha sofistikovaných barvách, vzorech nebo povrchových úpravách. Objevte klasické i moderní siluety.

Celá kolekce: hugoboss.com

Lindberg.png
Lindberg

Značka Lindberg nabízí obruby, na nichž nejsou používány šroubové spoje, většinou titanové, lehké, velmi příjemné pro své uživatele.

Značka získala již řadu světových ocenění.

Celá kolekce: lindberg.com

Red Bull logo cb.png
Red Bull

Red Bull klade důraz na inovativní technologie zabalené v atraktivním designu. Pro každého, kdo rád přijímá výzvy a posouvá hranice, ale vždy chce vypadat dobře.

Celá kolekce: redbullshop.com

Vogue logo.webp
VOGUE

Sluneční brýle značky VOGUE jsou známé díky svému inovativnímu designu, široké paletě barev, rámečků a módních detailů.

S brýlemi Vogue získáte možnost jít s aktuálním módním proudem.

Celá kolekce: vogue-eyewear.com

Blizzard.jpg
BLIZZARD

Elegantní křivky brýlí Blizzard podtrhnou Váš osobitý styl a stanou se Vaším módním doplňkem. K výrobě brýlových obrub jsou používány vysoce kvalitní a zároveň lehké materiály jako kov a plast.

Diesel.png
DIESEL

Diesel zahrnuje vintage i klasické tvary obrub ve výrazných odstínech a jemných barvách. Diesel vyrábí rámy brýlí v lesklé metalíze a želvovině, ideální pro každou příležitost nebo místo konání.

guess-logo-571.png
GUESS

Značné renomé této značky zajišťuje zákazníkům poslední módní trendy a jistotu užívání toho nejlepšího z optického světa.

Módní brýlové obroučky vyráběné v USA, ale také v Evropě.

Celá kolekce: guess.eu

Kwiat logo.png
KWIAT

Typický design, vysoká kvalita a v neposlední řadě atraktivní cena.

 

Aktuální kolekce brýlí značky Kwiat naleznete na pultech našich obchodů.

Celá kolekce: kwiat-bg.com

Prague eyewear.png
Prague

Značka inspirovaná jedinečným uměleckým a architektonickým stylem kubismus. Tento styl používá přímé linky, hrany, krystalické tvary, zredukované do abstraktních geometrických struktur.

Celá kolekce: prague-eyewear.eu

Spect.png
SPECT

Americký výrobce slunečních a dioptrických brýlí s více než 60 lety zkušeností s navrhováním, vývojem a distribucí brýlí nyní představuje dynamickou kolekci SPECT.

Celá kolekce: specteyewear.com

Ziggy.png
ZIGGY

Luxusní, výrazné, extravagantní, pohodlné při nošení – to jsou originální brýlové obruby od francouzsko-kanadské návrhářky Cendrine O., které nikdo nepřehlédne.

Celá kolekce: zig-eyewear.com

Máme otevřeno! Jsme tu pro Vás na všech našich prodejnách.