KONTAKTNÍ ČOČKY

POHODLNĚ DO KAŽDÉ SITUACE

(

Hledáte bezpečnou a pohodlnou náhradu za dioptrické brýle?
Kontaktní čočky zajistí dostatečný komfort a oceníte je při mnohých aktivitách jako je cestování či sport. Zvyknete si na ně opravdu rychle.

V našem sortimentu najdete kontaktní čočky vysoké kvality od renomovaných světových značek. Nabízíme také roztoky k údržbě v různých objemech (60ml, 120ml, 200ml, 340ml) a další doplňky jako pinzety, kleště apod.

Odborné zaškolení v aplikaci kontaktních čoček provádíme v současné době na 2 našich pardubických pobočkách na adrese Palackého třída 1947
a 17. listopadu 278 a to včetně poskytnutí zkušební sady čoček zdarma.

 

Po 6 měsících užívání kontaktních čoček doporučujeme navštívit očního lékaře či optometristu. Důvodem je kontrola zdravotního stavu Vašeho zraku.

)

ROZDĚLENÍ DLE DOBY NOŠENÍ

Denní

Určené pro nošení během jednoho dne. Ráno čočky nasadíte a
večer z oka vyjmete ven.
Ocení je především sportovci, ale vhodné jsou i pro běžného uživatele.

14 denní

Dvoutýdenní režim nošení zajistí uživateli vysoký komfort a dlouhotrvající pohodlí. Čočky zajišťují nejen výbornou propustnost kyslíku, ale i vysokou ochranu před UV zářením.

Mesíční

Měsíční čočky jsou vhodné do situací, kdy nelze zajistit jejich vyjmutí a následné vyčistění. Využijete je např. při horské turistice či v prostředí se zhoršenými hygienickými podmínkami.

Kontinuální

Bez vyjmutí z oka lze nosit po dobu jednoho měsíce dnem i nocí. Oceníte je především v situacích, kdy není možné zajistit jejich bezpečné vyjmutí.

ROZDĚLENÍ DLE KOREKCE

Sférické

Tento druh kontaktních čoček koriguje vady zraku jako je krátkozrakost a dalekozrakost.

Tórické

Tórické kontaktní čočky slouží ke korekci astigmatismu (zakřivení rohovky).

Kontinuální

Slouží ke korigování více vzdáleností najednou.

Máme otevřeno! Jsme tu pro Vás na všech našich prodejnách.